OKLEJANIE POJAZDÓW

Oklejanie samochodu firmowego to dobry sposób na zwiększenie widoczności i rozpoznawalności firmy oraz promowanie jej marki. Dzięki odpowiedniemu projektowi graficznemu, samochód staje się mobilną reklamą, która przyciąga uwagę potencjalnych klientów i zwiększa świadomość marki.

Dodatkowo, oklejanie samochodu chroni jego lakier przed zarysowaniami, kamieniami i innymi uszkodzeniami, co wpływa na dłuższą żywotność i utrzymanie dobrego stanu karoserii. Warto też zauważyć, że zastosowane folie samochodowe są odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, co oznacza, że projekt graficzny nie będzie blaknął i pozostanie w dobrym stanie przez długi czas.

Oklejanie samochodu firmowego to także sposób na wyróżnienie się w tłumie i zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy, która dba o swoją prezencję i profesjonalizm. Dzięki temu, klienci mają większą pewność, że wybierają sprawdzonego i solidnego partnera biznesowego.

AUTOKAR CERRAD ENEA CZARNI RADOMIAK

Oklejanie Samochodów firmowych

Oferujemy kompleksową usługę oklejania flot samochodów firmowych.

Jeżdżąca reklama na samochodzie jest atrakcyjna z uwagi na mobilność. Coraz częściej poza oklejeniem samochodów firmowych reklamy znajdują się na licznych samochodach prywatnych wynajętych pod reklamę, jak i taksówkach, autobusach, busach, tramwajach itp. Jest to to stosunkowo tania forma promocji, a zarazem widoczna i dostrzegana przez klientów.  Nasza oferta obejmuje zarówno oklejanie samochodów firmowych w barwy, logotypy i dane adresowe. Oferujemy oklejenie typowo promocyjne, gdzie całe auta oklejamy folią zadrukowany danym projektem. Gwarantujemy wysoką jakość wydruku, jak również precyzyjne  oklejenie bez uszkodzeń dla lakieru

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

Oklejanie Samochodów Ciężarowych

Oferujemy kompleksową usługę oklejania floty samochodów ciężarowych.
W ramach tej usługi zajmujemy się całym procesem – od stworzenia nowego projektu, przez usuwanie starej folii, aż po aplikację nowych wydruków na pojazdy. W ramach naszej usługi zapewniamy także profesjonalną logistykę przedsięwzięcia, co oznacza, że zajmujemy się transportem pojazdów do naszej siedziby firmy, w której dysponujemy halą dedykowaną nawet do oklejania samochodów ciężarowych. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że ich flota będzie kompleksowo zabezpieczona i będzie wyglądać profesjonalnie oraz atrakcyjnie dla potencjalnych klientów.

Oklejanie Samochodów Specjalnych

Oklejanie samochodów specjalnych, takich jak tiry, betoniarki czy wywrotki, również może przynieść wiele korzyści dla firm, które je posiadają. 
Oklejenie takiego samochodu pozwala na zwiększenie widoczności i rozpoznawalności firmy, co może przyczynić się do pozyskiwania nowych klientów oraz budowania pozytywnego wizerunku. Mobilna reklama na samochodzie specjalnym może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, którzy zainteresowani będą naszą ofertą. Dodatkowo, oklejanie samochodów specjalnych chroni karoserię pojazdu przed uszkodzeniami mechanicznymi, w tym przed korozją, rysami i uszkodzeniami spowodowanymi przez warunki atmosferyczne. W przypadku samochodów specjalnych, takich jak tiry czy betoniarki, ochrona karoserii jest szczególnie ważna, ponieważ często są one narażone na intensywne użytkowanie i częste przemieszczanie.
Warto dodać, że oklejanie samochodów specjalnych może być wykonane przy użyciu specjalnych folii samochodowych, które są odporne na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV i uszkodzenia mechaniczne. Oznacza to, że projekt graficzny pozostanie w dobrym stanie przez długi czas, a samochód będzie wyglądał estetycznie i profesjonalnie.

Samochody Komunikacji Publicznej​

Oklejanie samochodów komunikacji publicznej, takich jak autobusy czy tramwaje, może być bardzo korzystne dla przedsiębiorstw transportowych oraz miast, w których funkcjonują. Oklejenie samochodów komunikacji publicznej może przyczynić się do zwiększenia widoczności i rozpoznawalności przedsiębiorstwa transportowego. Mobilna reklama na autobusie czy tramwaju może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i zachęcić ich do skorzystania z usług przewozowych danej firmy dodatkowo promując miejsce na reklamę dla przyszłych reklamodawców. Oklejenie pojazdów komunikacji publicznej może wpłynąć na pozytywny wizerunek miasta lub regionu jak również może być sposobem na przekazywanie ważnych informacji, takich jak godziny kursowania, mapy linii czy informacje o wydarzeniach kulturalnych. Dzięki temu, pasażerowie mogą łatwiej poruszać się po mieście i lepiej planować swoje podróże.
Warto zauważyć, że oklejenie samochodów komunikacji publicznej może być wykonane przy użyciu specjalnych folii samochodowych, które są odporne na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV i uszkodzenia mechaniczne. Oznacza to, że projekt graficzny pozostanie w dobrym stanie przez długi czas, a samochody komunikacji publicznej będą wyglądały estetycznie i profesjonalnie.

Realizacje naszych klientów

Przedstawiamy wybrane realizacje oklejania pojazdów naszych klientów.

Jak wygląda proces zamówienia?

1. Skontaktuj się z nami!
Jeśli chcesz zwiększyć swój przekaz reklamowy poprzez mobilną reklamę jaką jest oklejony pojazd firmowy, specjalny, publiczny.  Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza na naszej stronie wysyłając informację w postaci e-maila. Jeśli masz dodatkowe pytania – nie krępuj się na pewno na nie odpowiemy.

2. Powiedz czego potrzebujesz?
Na początku poprosimy Cię, abyś przedstawił nam swoje wizję i oczekiwania. Określ swoją branże oraz zakres ekspozycji reklamy na pojeździe. Zaznacz jaki efekt końcowy chciałbyś osiągnąć? Zapoznaj się z naszą galerią realizacji, może ułatwi Ci podjęcie decyzji. To ważne informacje, które ułatwią nam przygotowanie wyceny oraz projektu.

3. Przygotowanie projektu
W tym momencie na podstawie zebranych informacji przygotowujemy propozycję projektu graficznego. Po finalnej akceptacji zostanie wykonany produkt końcowy.  

4. Wycena projektu
Na końcu po zebraniu wszystkich potrzebnych informacji przygotujemy i prześlemy Ci ostateczną wycenę. Jeśli ta będzie spełniała Twoje oczekiwania  to  zabieramy się do najprzyjemniejszej części realizacji!

Jak wygląda proces realizacji?

Proces przygotowania projektu graficznego na auto firmowe, specjalne, czy transportu publicznego jest dosyć skomplikowanym zadaniem. Oczywiście zależy od zakresu projektu. Poniżej przedstawiamy ogólny schemat kroków, które najczęściej pojawiają się w procesie przygotowania reklamy:

  1. Spotkanie z klientem, w trakcie którego omawiane są szczegóły projektu, takie jak cel kampanii, grupa docelowa, preferencje dotyczące kolorystyki, treści czy innych elementów graficznych.
  2. Analiza konkurencji – na tej podstawie określamy, co ma wyróżnić produkt/usługę na tle innych i jakie elementy graficzne są najskuteczniejsze w danej branży.
  3. Opracowanie koncepcji – na podstawie uzyskanych informacji nasz grafik  przygotowuje szkice, na których opierać się będą dalsze prace.
  4. Ostateczny wybór  kolorów, czcionek i elementów graficznych, które najlepiej pasują do koncepcji.
  5. Tworzenie projektu – na podstawie wcześniejszych etapów projektant tworzy finalną wersję reklamy graficznej, uwzględniając preferencje klienta.
  6. Prezentacja i korekty – projekt jest prezentowany klientowi, a na tej podstawie dokonywane są ewentualne korekty.
  7. Produkcja – po zaakceptowaniu projektu, przystępujemy  do produkcji finalnej wersji reklamy graficznej, druku oraz oklejenia pojazdu.