DRUK WIELKOFORMATOWY

Oferujemy druk w wielkim formacie na ploterze solwentowym, co pozwala nam wyróżnić się wysokim standardem druku, trwałością oraz fotograficzną jakością wydruków. Specjalizujemy się w druku na wszystkich materiałach stosowanych w reklamie zewnętrznej, co daje naszym klientom szeroki wachlarz możliwości w kreowaniu swojej wizualnej strategii.

W naszej ofercie znajdziesz wiele popularnych mediów reklamowych, takich jak zadrukowane folie na witryny sklepowe, w tym OWV i szronione, naklejki podłogowe, etykiety i wycinane naklejki, plakaty, materiały wykorzystywane do podświetleń, banery i plandeki, siatki mesh, grafiki reklamowe na samochody oraz wydruki na materiale rollupowym.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży reklamowej, jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość wydruków oraz konkurencyjne ceny. Skorzystaj z naszych usług i zwiększ swoją widoczność na rynku!

OFERTA DRUKU WIELKOFORMATOWEGO OBEJMUJE:

Najbardziej popularne media używane do produkcji :

 • zadrukowane folie na witryny sklepowe m.in. OWV, szronione 
 • banery i plandeki
 • siatki mesh 
 • naklejki podłogowe
 • materiały wykorzystywane do podświetleń
 • wydruki na materiale rollupowym

Bannery

Billboardy, bannery, ekspozycje, systemy wystawiennicze, elementy wystroju wnętrz.

rollup'y

Rollup'y, potykacze, brandingowe elementy wystawiennicze.

Billboardy

Wielkoformatowe billboardy zewnętrzne, systemy wystawiennicze, witryny, plandeki.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ?

JAKOŚĆ

Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych wydruków. Korzystamy tylko ze sprawdzonych materiałów.

TRWAŁOŚĆ

Drukujemy na wysokiej jakości materiałach dodatkowo zabezpieczonych laminatem ochronnym.

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu, druku oraz montażu wszelkich materiałów reklamowych.

EKOLOGIA

Korzystamy z recyklingowych, ekologicznych materiałów,  posiadających certyfikat Greenguard Gold.

DRUK WIELKOFORMATOWY

Przedstawiamy kilka realizacji z zakresu reklamy zewnętrznej.

Jak wygląda proces zamówienia?

 1. Skontaktuj się z nami!
Jeśli chcesz zwiększyć swój przekaz reklamowy estetycznym billboardem lub ciekawie oklejoną witryną, zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza na naszej stronie wysyłając informację w postaci e-maila. Jeśli masz dodatkowe pytania – nie krępuj się na pewno na nie odpowiemy.

2. Powiedz czego potrzebujesz?
Na początku poprosimy Cię, abyś przedstawił nam swoje wizję i oczekiwania. Określ branżę, rodzaj produktu do wykorzystania oraz formę reklamy jaka powinna się na nim znaleźć. Zaznacz jaki efekt końcowy chciałbyś osiągnąć, czy chcesz wzmocnić rozpoznawalność marki dodając sam logotyp a może chciałbyś zwiększyć sprzedaż zamieszczając ciekawą i chwytliwą reklamą? To ważne informacje, które ułatwią nam przygotowanie wyceny oraz projektu.

3. Przygotowanie projektu
w tym momencie na podstawie zebranych informacji przygotowujemy propozycję projektu graficznego na podstawie której zostanie wykonany produkt końcowy.  

4. Wycena projektu 
Na końcu po zebraniu wszystkich potrzebnych informacji przygotujemy i prześlemy Ci ostateczną wycenę. Jeśli ta będzie spełniała Twoje oczekiwania  to  zabieramy się do najprzyjemniejszej części realizacji!

Jak wygląda proces realizacji?

Proces przygotowania projektu witryny, bilbordu lub innego projektu pod druk wielkoformatowy, jest dosyć skomplikowanym przedsięwzięciem. Poniżej przedstawiam ogólny schemat kroków, które najczęściej pojawiają się w procesie przygotowania reklamy graficznej:

 1. Spotkanie z klientem, w trakcie którego omawiane są szczegóły projektu, takie jak cel kampanii, grupa docelowa, preferencje dotyczące kolorów, treści czy długości ekspozycji.

 2. Analiza konkurencji – na tej podstawie można określić, co wyróżnia dany produkt/usługę na tle innych i jakie elementy graficzne są najskuteczniejsze w danej branży.

 3. Opracowanie koncepcji – na podstawie uzyskanych informacji projektant graficzny przygotowuje szkice, na których opierać się będą dalsze prace.

 4. Wybór kolorów, czcionek i elementów graficznych – na tym etapie wybierane są kolory, czcionki, zdjęcia i grafiki, które najlepiej pasują do koncepcji.

 5. Tworzenie projektu – na podstawie wcześniejszych etapów grafik tworzy finalną wersję reklamy, uwzględniając preferencje klienta.

 6. Prezentacja i korekty – projekt jest prezentowany klientowi, a na tej podstawie dokonywane są ewentualne korekty.

 7. Produkcja – po zaakceptowaniu projektu, przystępuje się do produkcji finalnej wersji reklamy graficznej.